دکتر فرشته دماریام » جراحی زیبایی زنان » تکنیک های جوانسازی واژن
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

تکنیک های جوانسازی واژن

جوانسازی واژن مزایایی دارد.این مورد بانوان را به این فکر انداخته که راهکارهای جوانسازی واژن چیست؟ یا بهتر است اینگونه بپرسیم بهترین راهکارجوانسازی واژن چیست؟ آیا روش های جراحی و غیرجراحی آن را می شناسید؟ با نوان با گذر زمن و با ایجاد مواردی نظیر افزایش سن و یا زایمان طبیعی مکن است دچار مشکلاتی شوند. در این مقاله به همه آنچه لازم است درباره جراحی زیبایی زنان بدانید، اشاره خواهیم کرد.

مزایای جوانسازی واژن چیست؟

به غیر از راهکارهای جراحی که برای جوانسازی واژن استفاده می شود، تا این کار با استفاده از تکینک های غیر جراحی نظیر کربوکسی تراپی و لیزر نیز کاربرد دارد که شامل مزایای ذیل می شود:

  • پوست واژن شما سفت می شود و به نوعی درمان افتادگی واژن است.
  • رطوبت واژن بهبود می شود
  • حساسیت واژن افزایش یافته بنابراین به افزایش میل جنسی بانوان کمک می کند.
  • مشکلاتی نظیر بی اختیاری ادرار که به دلیل عضلات کف لگن ایجاد شده، درمان می شود.
  • عضلات ضعیف واژن و لگن تقویت می شود.
  • اگر رابطه جنسی دردناک دارید، این مورد می تواند به شما کمک کند.
جوانسازی واژن با روش های غیر جراحی

چرا به راهکار های جوانسازی واژن نیاز دارید؟

راهکارهای غیر جراحی جوانسازی واژن کدام است؟ استفاده از کدام راهکار مناسب تر است؟ این راهکار ها علاوه بر جوانسازی موجب سفید کردن واژن نیز می شود. در این خصوص لازم است بگوییم استفاده از هر راهکار مزایای خود را دارد که در ادامه مقاله به آن شاره خواهیم کرد. اما در اینجا لازم است اشاره کنیم برخی موارد نظیر زایمان و افزایش سن ممکن ممکن است شما را با مشکلاتی مواجه کند.

آیا شما کاندید مناسبی برای جووانسازی واژن هستتید؟

توجه به این موضوع بسیار مهم است که خودتان میل به تغییر در اندام هایتان باشید و این مورد از فشار های جامعه و فرهنگ ناشی نشود. برای کسب نتیجه جوانسازی واژن با روش های مختلف لازم است واقع بین باشید. بنابراین سطح انتظارات خود را به نسبت دستگاهی که از آن استفاده می کنید، مدیریت کنید.

اگر برای برطرف شدن مشکل و اختلالات و مشکل های زنانه قصد انجام این روش ها ار دارید، به شما توصیه می شود که حتما این مورد را با متخصص زنان و زایمان درمیان بگذارید.

تفاوت درمان های تهاجمی و درمان های غیر تهاجمی در جوانسازی واژن چیست؟

برخی درمان هایی که برای جوانسازی واژن و برطرف کردن اختلالات زنانه انجام می شود، تهاجمی است. به این معنا که لازم است برای این کار در بخش هایی از واژن شما برش ایجاد شده . درمان تحت جراحی انجام می شود. حتی در برخی موارد سنگین تر ممکن است به بیهوشی نیز نیاز پیدا کننید. بدیهی است درمان با این روش ماندگار تر خواهد بود. از جمله این روش ها می توان به لابیاپلاستی اشاره کرد.

سایر روش های زیبایی واژن بانوان نظیر کربوکسی تراپی، یک روش کم تهاجمی است . به این معنا که برای انجام این کار نیاز به جراحی نیست. بلکه با استفاده از دستگاه انجام می شود. در روش های غیر تهاجمی آن شاید به جلسات درمانی بیشتر از یک جلسه برای نتیجه اثربخش نیاز باشد.

جوانسازی واژن با تزریق

روش های جوانسازی واژن

در ادامه مقاله قصد داریم به پرطرفدار ترین روش های جوانسازی واژن اشاره کنیم.

جوانسازی واژن با لیزر

جوانسازی واژن با لیزر کلاژن سازی را در این ناحیه تقویت می کند. لیز عوارضی نظیر خونریزی  ندارد و بعد از آن نیز می توانید به فعالیت های روزمره خود بپردازید. اما برای درمان با استفاده از این تکنیک لازم است واژن شما ابتدا توسط متخصص بررسی شود تا نتیجه آن به شما گزارش داده شود.

کربوکسی تراپی

شاید نام جوانسازی واژن با گاز CO2 را شنیده باشید. استفاده از این تکنیک برای این مورد با استفاده از سوزن به ناحیه مورد نظر تزریق شده و میزان آن را پزشک مشخص می کند. کربوکسی تراپی یکی از اثربخش ترین راهکار های

تزریق ژل و چربی به واژن

از دیگر راهکای جوانسازی واژن می توان به تزریق ژل و چربی به اندام تناسلی اشاره کرد. این روش به حجم دهی نقطه G در بانوان و همچنین در به ارگاسم رسیدن بانوان کمک خواهد کرد.

اوشات تراپی واژن

اوشات تراپی با استفاده از پلاسمای فرد و تزریق آن به اندام تناسلی از دیگر راهکار های زیبایی اندام تناسلی بانوان است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این روش ابتدا خونگیری انجام شده و پس از انجام عملیات لازم بر روی آن، پی ار پی به نواحی مختلف واژن بانوان تزریق می شود.

کدام روش جوانسازی واژن برای من مناسب است؟

برای بررسی این مورد که کدام روش جوانسازی برای شما مناسب تر است لازم است بررسی های لازم انجام شود. در صورتی که افتادگی واژن شما زیاد باشد، ممکن است متخصص پیشنهاد دهد از روش های جراحی زیبایی زنان استفاده کنید. جراحی زیبایی اندام خصوصی بانوان، تنها برای زیبایی انجام نمی شود . بلکه برای درمان برخی اختلالات نظیر موارد نام برده شده در مقاله نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

دکتر فرشته دماری یام

متخصص زنان زایمان و نازایی
دوره دیده تخصصی زیبایی زنان؛ نازایی،لاپاراسکوپی و سکسولوژی
انجام هزاران زایمان طبیعی و سزارین
انجام اعمال جراحی زیبایی زنان
مقالات مرتبط
جراحی زیبایی کلیتوریس

جراحی زیبایی کلیتوریس

عمل زیبایی کلیتوریس یک روش جراحی است که به منظور بهبود شکل و اندازه کلیتوریس، یک اندام حساس در ناحیه تناسلی زنان، انجام می‌شود. این جراحی ممکن است به عنوان یک راه حل برای افرادی که از نظر جسمی با شکل یا اندازه کلیتوریس...

جراحی زیبایی زنان در ارومیه

جراحی زیبایی زنان در ارومیه

گذر زمان، زایمان و افزایش یا کاهش وزن ناگهانی همه عواملی هستند که می‏توانند زیبایی واژن را به خطر بیاندازند. روش‏ های گوناگونی به منظور بهبود زیبایی واژن تاکنون وجود داشته است که در این مقاله به طور خلاصه محبوب‏ترین...

تزریق ژل و چربی به واژن گونه انجام میشود؟

تزریق ژل و چربی به واژن گونه انجام میشود؟

یکی از راهکارهای زیبایی و جوانسازی واژن زنان استفاده از تزریق ژل یا چربی به واژن است؛ از آنجایی که اکثر زنان با افزایش سن با مشکلاتی مانند شل شدگی، افتادگی پوست، پیری و چروک شدن آن روبرو می شوند. در این مقاله از سایت...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

تماس سریع